לוגו טורנט

חנויות וירטואליות

חנויות וירטואליות
חנויות וירטואליות – למכור את המוצרים שלכם און ליין
אם אתם מפעילים עסק שמשווק מוצרים שונים, ולא משנה אם מדובר בבגדי תינוקות, בזרי פרחים, בתכשיטים או בכל דבר אחר, חשוב שתהיה לכם חנות וירטואלית.
אנחנו בטורנט מתמחים בהקמת חנויות וירטואליות שיקדמו את העסק שלכם.

מהן חנויות וירטואליות?
חנויות וירטואליות הן אתר אינטרנט שמאפשר ללקוחות הקיימים והחדשים שלכם לרכוש את המוצרים ו/או את השירותים שאתם מציעים בצורה מקוונת. כך, במקום שיצטרכו להגיע אליכם לבית העסק, דבר שכרוך בהשקעה של הרבה מאוד זמן שלא תמיד יש, הם יכולים לבצע רכישה בלחיצת כפתור.

היתרון הגדול של הפעלת חנויות וירטואליות טמון בעובדה שהן מנגישות את המוצרים ואת השירותים ללקוחות שלכם. בעידן בו אנו חיים, עידן שבו דקה רודפת דקה ואין הרבה זמן, האפשרות לרכוש מוצרים ושירותים בלחיצת כפתור קוסמת לאנשים רבים. אתר שכזה מאפשר לכם להציג את המוצרים ואת השירותים שלכם בצורה מדויקת, לציין את כל הפרטים הרלוונטיים לרוכש הפוטנציאלי, וכמובן – לאפשר ללקוחות שלכם להוסיף מוצרים לעגלת הקניות שלהם ולשלם עבורם ב"קופה" הווירטואלית.
חנויות וירטואליות שעושות את ההבדל

אנחנו בטורנט מציעים לכם שירותי בנייה של חנויות וירטואליות שיציגו את המוצרים ו/או השירותים שלכם ברשת בצורה מקצועית מחד, ויאפשרו לכם לנהל אותן בצורה פשוטה וקלה מאידך.

איתור פשוט של מידע – החנויות הווירטואליות שלנו מאפשרות ללקוחות שלכם לאתר בקלות את המידע הדרוש להם ולמצוא את מבוקשם במהירות.

שימושיות – הגולשים באתר יכולים להוסיף מוצרים לעגלת הקניות שלהם בצורה מאוד פשוטה וברורה. גם כל נושא המעבר לקופה והתשלום מתבצע בצורה נוחה, כך שהם נהנים מחוויית קנייה נעימה במיוחד שמגדילה את הסיכוי שהם יחזרו לקנות אצלכם שוב ו/או ימליצו עליה למכריהם. 

ניהול פשוט – גם אם כרגע אין לכם שום מושג בניהול אתר אינטרנט, את החנות הווירטואלית שנקים לכם תוכלו לנהל בקלות. מערכת הניהול שעומדת מאחורי האתרים שלנו היא מאוד אינטואיטיבית, ואחרי הדרכה קצרה כבר תדעו בדיוק איך להעלות מוצרים לחנות, איך להוסיף עמודים ואיך לתפעל ולתחזק את האתר כך שישרת אתכם בצורה הטובה ביותר.

 בנוסף לכל היתרונות הללו, חנויות וירטואליות שהוקמו על ידינו פועלות לאורך זמן, ומוכיחות את עצמן כחנויות שמוכרות בהיקפים גדולים. מכיוון שהיום הרבה מאוד אנשים גילו את יתרונות השיטה ומעדיפים לערוך קניות ברשת, כדאי שגם אתם תהיו שם.
 
אם גם אתם רוצים חנות וירטואלית שתפתח אפיק חדש של הכנסות לעסק שלכם – אנחנו בטורנט כאן לשירותכם.
חייגו עכשיו 09-7455398  או צרו עמנו קשר דרך האתר 
ותוכלו ליהנות מכל היתרונות בתוך זמן קצר.