סיפורי הצלחה


קידום אתרים עם 2btop הוא קידום שתורם להצלחה שלכם.

2btop מציעה שירותי קידום אתרים בגוגל ובכלל, אשר טומנים בחובם את כל מה שצריך כדי שהאתר שלכם יעלה מעלה-מעלה ברשימת התוצאות של מנועי החיפוש ויביא חשיפה הרבה יותר גדולה לאתר שלכם. התוצאה הישירה של העבודה שלנו היא כניסה של יותר גולשים לאתר שלכם, שמביאה איתה, כמובן, גם יותר פניות אליכם.

אנחנו גאים להציג בפניכם מספר אתרים שמקודמים על 2btop , ושמהווים, כולם ביחד וכל אחד לחוד, סיפורי הצלחה של ממש:

ירונדרס -  חנות קטלוגית של בגדי עבודה. החנות כוללת תמונות איכותיות המציגות את בגדי העבודה המגוונים של החברה ותוכן עם ערך מוסף לגולש, והיא בנויה בצורה נוחה לניווט ומספקת חוויית גלישה טובה. בנוסף, מספר הטלפון של החנות מוצג במקום בולט ומספק לכל מי שמחפש בגדי עבודה איכותיים את כל האינפורמציה הדרושה לו. התוצאה: האתר עלה וממשיך לעלות במיקומים, ומופיע במקומות טובים גם בביטויים חזקים.

קליין אירועים – קליין אירועים מתמחה בהשכרת ציוד לאירועים מכל הסוגים, בדגש על ציוד איכותי, על התאמה מדויקת לצורכי הלקוח ולהעדפותיו ועל שירות מקצועי לאורך כל הדרך. האתר בנוי בצורה ידידותית למשתמש, כך שכל מי שנכנס אליו יכול לקבל מיד את המידע הדרוש לו. בר הניווט העליון מציג את עמודי האתר הכלליים המספקים אינפורמציה חשובה אודות החברה ואודות דרכי ההתקשרות עמה; בר הניווט הצדי כולל פירוט של שירותי החברה, המאפשר לגולשים לדעת בדיוק איזה ציוד לאירועים החברה משכירה. לאור  זאת, אין פלא, שהאתר נמצא במיקומים מאוד טובים בביטויים תחרותיים.

גאש דלתות – החברה מתמחה בשיווק דלתות איכות מאיטליה במגוון רחב של סגנונות ועיצובים. אתר החברה נבנה בצורה שתומכת מאוד בקידומו: בניית היררכיה ברורה של עמודים, עיצוב נקי ומהוקצע אשר עוזר לגולש להתמצא באתר, כתיבת תוכן איכותי אשר נותן לגולש את כל המידע הרצוי על הדלתות שהוא מחפש וכמובן – כתיבה מדויקת של טייטלים, תיאורים ומילות מפתח, שמסייעת מאוד לקידום האתר בגוגל בפרט ובמנועי החיפוש בכלל. 

צוף תקשורת – צוף תקשורת מתמחה בהתקנת צלחות לוויין. את אתר החברה בנינו תוך שימת דגש על כל מה שהגולש צריך לדעת: פירוט קצר וברור של שירותי החברה, מספר טלפון מודגש ופירוט של מבצעים שיכולים לעניין אותו. העיצוב הנקי וקלות הניווט באתר הופכים אותו למאוד ידידותי למשתמש, ואין ספק שהדבר תורם גם למיקומים הטובים שלו בגוגל ובשאר מנועי החיפוש. 
מוזמנים להצליח!

אנחנו ב- 2btop  מזמינים אתכם ליהנות משירותי בניית אתרים וקידום אתרים מקצועיים, שיהפכו גם את האתר שלכם לסיפור הצלחה. 
כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור עמנו קשר ונשמח לקבוע אתכם פגישת היכרות שבה נאפיין את הצרכים שלכם ונסייע גם לעסק שלכם להתקדם.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישה חייגו עכשיו 09-7455398 או צרו עמנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.