מערכת ניהול התוכן שלנו

מערכות ניהול תוכן – לחשוב פשוט, להשיג יותר

צריכים אתר באינטרנט? מצוין.

אין ספק שהיום אפשר להקים לכם אתר נהדר, שכולל את כל מה שאתם צריכים ומשווק את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר שרק אפשר.
אבל, על מנת שתוכלו להשיג ממנו את המרב והמיטב, ועל מנת שהוא יהיה אתר שגם מנוע חיפוש כמו גוגל יאהב, חשוב שתהיה לו מערכת ניהול תוכן שתאפשר לכם לרענן את התכנים.

טורנט עובדת עם מערכות ניהול תוכן מתקדמות-אך-פשוטות, אשר אחרי הדרכה קצרה מאפשרות לכם לנהל את האתר שלכם בעצמכם, מבלי להיות תלויים בנו.

רוצים לדעת עוד? חייגו עכשיו 09-7455398 או צרו עמנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.
מהן מערכות לניהול תוכן?
מדובר במערכת שבעזרתה ניתן לנהל את האתר – לעצב אותו, להזין אליו תוכן, להוסיף תמונות, להחליט אילו פונקציות ייכללו בו ואלו לא, לקבוע את הטייטלים, את התיאורים ואת מילות המפתח של האתר ושל כל עמוד ועמוד בו ועוד. 

אם בעבר נהוג היה להקים אתרים סטטיים, כלומר – אתרים שנבנו על ידי חברת בניית האתרים וניתנו ללקוח כמו שהם, בלי יכולת לעדכן אותם בעצמו אלא רק באמצעות תשלום נוסף לבונה האתר, הרי שהיום דברים נראים אחרת לגמרי. מכיוון שניהול התוכן באתר הפך להיות דבר פשוט ואינטואיטיבי יחסית, בעלי אתרים רבים לא מעוניינים לשלם עבור השירות אלא רוצים לעשות זאת בעצמם. 

עדכונים שוטפים בקלי-קלות
מערכות ניהול התוכן של היום מאפשרות לכל מי שיש לו את הגישה הבסיסית לעולם המחשבים לעדכן את האתר שלו כאוות נפשו, וכך גם לשמור על נראות טובה שלו וגם לעדכן אותו כפי שגוגל ושאר מנועי החיפוש "מצפים" מאתרי אינטרנט איכותיים. עדכונים שטפים אלה חשובים לא רק עבור מנועי החיפוש אלא גם עבור הגולשים, שכן אם הם ידעו שהאתר מספק להם מידע חשוב נוסף על בסיס שוטף – הם יחזרו אליו שוב ושוב והדבר יסייע מאוד לבניית המותג העסקי שלכם.

אז מה אנחנו מציעים לכם?
אנחנו בטורנט בונים אתרים המבוססים על מערכות ניהול תוכן חדשניות מצד אחד ופשוטות להבנה מאידך, כך שכל לקוח שלנו שרוצה לעדכן את האתר שלו בעצמו – יכול ללמוד לעשות זאת בקלות.

לכן, כשאתם בוחרים בנו כחברה לבניית האתר שלכם, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו אתר תדמיתי או מכירתי מעוצב שכולל את כל מה שאתם צריכים, ושאם רק תרצו – תוכלו לנהל ולעדכן אותו בקלות באמצעות מערכת ניהול התוכן.