טורנט - פתרונות מבוססי אינטרנט בטכנולוגיות מתקדמות

טורנט הוקמה בשנת 1996 במטרה להוות קורת גג אחת לכל הצרכים העסקיים בתחום של שיווק דיגיטלי ברשת.
החזון שלנו היה ונשאר להוות one-stop-shop לכל מה שעסק צריך מבחינת הנראות שלו ברשת. כחברה המתפתחת עם הזמן, אם בעבר סיפקנו שירותי הקמת אתרים בלבד, הרי שהיום אנחנו מספקים הרבה יותר:

    הקמת אתרי אינטרנט תדמיתיים 

    הקמת חנות וירטואלית 

    הקמת מיני-סייט ודפי נחיתה

    קידום אתרים עם תעודות

    ניהול תוכן באתרים

    הקמה וניהול של דפים עסקיים ברשתות החברתיותכל השירותים שלנו ניתנים על ידי צוות מקצועי המתמחה בתחום השיווק הדיגיטלי ומבצע כל עבודה בדגש על דיוק, על מקצוענות ועל שביעות רצונו של הלקוח. 

שירות כולל מ-א' ועד ת'
לפני שאנחנו ניגשים לביצוע המשימה, אנחנו לומדים היטב את הצרכים שלכם, מנתחים אותם לעומק, ומספקים לכם ייעוץ מקצועי לבחירת חבילת השירותים אשר תזניק אתכם קדימה.

הקו המנחה שלנו הוא פשטות ויעילות, ולכן כל הפתרונות שאנחנו מביאים לכם הינם קודם כל ברמה גבוהה, אבל גם פשוטים מאוד להבנה ולביצוע. אנחנו עובדים עם מערכות ניהול תוכן ידידותיות מאוד, כך שאם תזמינו מאיתנו שירותי בניית אתר, אין בכלל ספק שלאחר הדרכה קצרה שלנו תוכלו, אם רק תרצו, לנהל אותו בעצמכם.

יחד עם זאת, אם אין לכם את הזמן לנהל את האתר, או אם אתם מעדיפים לתת את המלאכה בידי מי שעוסק בתחום כבר עשרות שנים, נשמח לעשות זאת עבורכם, ונדאג לעשות זאת בדרך הטובה ביותר, שתשיג עבורכם תוצאות טובות שיקדמו אתכם הן ברשת והן בעולם האמיתי.

שיווק דיגיטלי כמו שצריך
אנחנו בטורנט מספקים את כל מגוון המוצרים והשירותים שיאפשרו לכם להתקדם ברשת הווירטואלית, וכתוצאה מכך גם מחוצה לה. כך למשל, אנחנו לא רק מקימים לכם אתר, אלא גם דואגים לאכסונו ולשיווקו במדיה הדיגיטלית, כדי להביא לכם את התועלת המרבית מההשקעה שלכם. 

אם גם אתם רוצים להגיע אל קדמת הבמה בכל מה שנוגע לשיווק העסק שלכם במדיום האינטרנטי – הידע, המקצועיות והניסיון שלנו בתחום הקמת אתרים כאן לשירותכם.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירות חייגו עכשיו 09-7455398 או צרו עמנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.
 

אודותינו

יד על יד
טורנט - toornet - הקמת אתרים